ZÁBAVNÉ VÍKENDY PRO DĚTI V ZOO HLUBOKÁ

Co byste řekli tomu, kdybyste si mohli mezi pozorováním zvířátek v areálu zoologické zahrady i zasoutěžit, dozvědět se něco nového a získat drobné odměny?

Jihočeská zoologická zahrada připravila pro všechny děti zábavné víkendové soutěže okořeněné zajímavostmi ze světa zvířat!

V květnu a červnu o víkendu, vždy od 10 do 16 hodin, (budeme pokračovat i v září a říjnu 2017)

Pro všechny děti starší 3 let jsou připravena na každý víkend 4 soutěžní stanoviště.

Náplň soutěží se bude měnit dle 3 tematických okruhů, a pokud se rozhodnete pro plnění všech soutěží ze všech daných okruhů, čeká na Vás plyšová odměna!

 

Potřebné informace a pokyny k zábavným víkendům čtěte zde:

 

Ø      Okruhy: Vodní říše – Vzdušná říše – Království země

Ø      Stanoviště s různými soutěžními úkoly najdete každý víkend na stejných místech a to: 1) u bazénku s vydrami- 2) u plameňáků ( je zde stánek se zmrzlinou)- 3) u voliéry s orlem- 4) u surikat 

      Pořadí stanovišť není dané, kromě stanoviště u surikat, které je posledním a u kterého získá každý soutěžící drobné dárečky.

Ø      Okruhy se budou víkendově měnit. Je tedy třeba sledovat, jaký okruh bude vyhlášen na následující víkend. Tyto informace budou s předstihem zveřejněny na našem facebooku a webových stránkách. Čeká nás opět tematický okruh s názvem VZDUŠNÁ ŘÍŠE (pro víkendové dny 24.6. a 25.6.).

Ø      Děti, které se budou chtít zúčastnit všech okruhů se soutěžemi, dostanou na prvním soutěžním stanovišti, které navštíví, hrací kartu s celkem 12 políčky, ke každému okruhu patří 4 políčka. Tuto kartu si uschovají a přinesou znovu k příštím soutěžím.

Ø      Za splnění úkolu dostane na daném stanovišti dítě razítko do příslušné kolonky na hrací kartě.

Ø      Ti, kteří přijdou do zoo na všechny tématické okruhy a získají z 12 různých soutěží razítka, budou odměněni cenou nejvyšší, plyšovou hračkou:-)

       Ø      Soutěžit u nás může samozřejmě každý dětský návštěvník. Splní-li alespoň čtyři soutěže z jednoho víkendového odpoledne, čeká na něj na 4. stanovišti (u surikat) malý balíček s odměnami.

 

Za nepříznivého počasí (vydatný déšť) bude akce na daný den zrušena a automaticky se přesune na další víkendový den. Sledujte proto naše webové stránky a facebook, kde Vás budeme informovat.

Přejeme příjemnou zábavu!