Biodiverzita - to jsme my

Zoo Hluboká se jako člen Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA) připojila ke kampani "Biodiverzita - to jsme my" (Biodiversity is us). Tento projekt, včetně volně přístupné aplikace naplněné informacemi, hrami a kvízy, je jeden ze způsobů, kterými WAZA podporuje Dekádu biodiverzity OSN 2011-2020 (více o ní lze nalézt na webové adrese http://www.cbd.int/2011-2020).

Je mnoho způsobů, jak zjistit více o projektu "Biodiverzita - to jsme my" a přidat se k nám. Příště, až přijdete do Zoo Hluboká, zajděte do našeho vzdělávacího centra vyzkoušet video "Biodiverzita - to jsme my". Také si můžete zdarma stáhnout aplikaci do mobilu a školní skupiny si mohou rezervovat některý z našich vzdělávacích programů.

Mobilní aplikace je volně k dispozici všem uživatelům chytrých telefonů v pěti jazycích.

Ke stažení aplikace použijte QR kód, který najdete v areálu zoo, nebo použijte váš obchod v chytrém telefonu a najděte ji pod názvem Biodiversity is Us. Prostřednictvím ní se můžete dozvědět o 400 živočišných druzích, zahrát si hry a kvízy, můžete tvořit své vlastní seznamy zvířat a podělit se o vaše oblíbené obrázky zvířat a činností s přáteli přes Facebook.

Připojte se s námi k projektu "Biodiverzita - to jsme my" stažením aplikace, 'lajknutím' stránky na Facebooku nebo sledujte kampaň na Twitteru:

www.facebook.com/BioDiversityIsUs

www.twitter.com/BioDivUs

I Vy můžete podpořit tuto kampaň pouhým sdílením 3 videoklipů či jiných propagačních materiálů kampaně, které vám pomohou porozumět významu biodiverzity a jejímu propojení s našimi životy.