Staňte se patronem zvířete v zoo

Patronem jednoho konkrétního zvířete vybraného druhu se může stát každý, kdo uhradí částku jakékoli výše, dle svého uvážení. Tato částka však nesmí být nižší než 100,-Kč. Patronství trvá vždy jeden rok od data uhrazení částky.

Patronství jsou pouze symbolické a zaplacením příspěvku nevzniká sponzorovi vůči zvířeti jakýkoli nárok; se zvířetem se nelze setkat, fotografovat nebo jej jakkoli vyjímat z expozic.

 

Pokud chcete být patronem, vyplňte formulář uvedený níže (nebo přihlášku v tištěné verzi na pokladně zoo).

Po odeslání vyplněného formuláře, prosíme, uhraďte Vámi zvolenou částku na náš účet: 387 00 387/5500; Variabilní symbol: 91421 

 

Vyřízení celého patronství trvá přibližně měsíc. Pokud jej potřebujete vyřídit v kratším čase, napište tuto informaci do poznámky nebo na e-mail: info@zoohluboka.cz.

Patronství zvířete jako vánoční dárek můžeme doručit jen u přihlášek podaných do 10.12.

 

Číslo účtu: 387 00 387 / 5500

Variabilní symbol: 91421

 

Chcete mít cedulku u výběhu zvířete? 

Tuto cedulku Vám u výběhu zvířete umístíme v případě, že přispějete na zvíře v minimální částce 5.000,- Kč. Na cedulce běžně uvádíme jméno a bydliště (pouze město), název a sídlo firmy, případně logo firmy (text na cedulce i ve výroční zprávě je OMEZEN maximálně na 40 znaků; město dárce se do omezení nezapočítává).

 

Co darem získáte? 

Každý obdrží certifikát. V závislosti na výši darované částky patron obdrží drobnosti z aktuální nabídky propagačních předmětů, případně volné vstupenky do zoo.
Vaše jméno bude umístěno na webu zoologické zahrady a ve výroční zprávě.  A snad také dobrý pocit, že jste přispěli na chov zvířat v naší zoo.

 

Co když chci patronství někomu věnovat?

Pokud chcete aby se patronství stalo darem, stačí do formuláře (kolonka Patronství bych rád/a věnoval/a) vepsat jméno a adresu, případně e-mail obdarovaného. Adresa obdarovaného se uvádí pro potřeby vystavení certifikátu. Certifikát samotný pak posíláme OBJEDNATELI daru, který jej pak může předat sám. 

 

Pokud víte, jakému zvířeti chcete dělat patrona, vyplňte formulář. Pokud nevíte, můžete si zobrazit seznam zvířat v naší zoo.

Staňte se patronem