Doprovodný program 2023

Naše nabídka programů se může v průběhu roku měnit, a některé mohou být ze závažných důvodů např. nepřízeň počasí či technické problémy atd. zrušeny před zahájením nebo v jejich průběhu.

Informace o akcích získáte na tel: +420 387 002 211 ;+420 724 113 797 (pouze pracovní dny 8 - 15 hod) nebo e-mailem info@zoohluboka.cz. 

 

      Velikonoce v zoo 8. 4. 2023

       Zahájíme příchod jara a nové sezóny, můžeme se těšit na nová mláďata. Během odpoledne na vás bude čekat bohatý zábavný program, komentovaná setkání u zvířat, výtvarné  dílny, obří hnízdo sladkostí, hudební vystoupení či jarmark.

 

MAY DAY 1. 5. 2023

       První májový den patří v naší zoo již tradičně ohroženým druhům zvířat, která volají o pomoc. Přijďte si k nám pohrát, zasoutěžit si a přitom se dozvědět něco zajímavého o přírodě a ohrožených zvířatech.

      

Dětské divadelní dny 22. 5. – 2. 6. 2023

      Tradiční dva týdny pohádek nejen pro mateřské a základní školy. Představení se konají ve všedních dnech v zastřešeném venkovním divadle. Podrobnější informace se dozvíte zde.

DDD_1200x800.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mezinárodní den tygrů  29. 7.  2023

Den věnovaný největší kočkovité šelmě. Pro děti bude připravena soutěžní tygří stezka, výtvarná dílna a komentované krmení tygrů.

 

Večerní pohádková zoo 17. 8. 2023

       Za zvířátky, ale také do pohádky! V tento den na Vás bude čekat nejen mnoho zvířat, ale také plno pohádkových bytostí s nejrůznějšími úkoly. Nebude chybět tvořivá dílna, malování na obličej či hudební doprovod.

 

Netopýří noc  2. 9. 2023

      Přijďte se seznámit se zajímavým životem těchto tajuplných nočních savců. V podvečer a po zavírací době zjistíme, zda netopýři žijí i v naší zoo.

 

Den zvířat 30. 9. 2023

Společně se zvířaty oslavíme Mezinárodní den zvířat. Těšit se můžete na komentovaná krmení, soutěž, výtvarnou dílnu.

 

Strašidelná zoo 27. 10. 2023

Přijďte se trochu bát do zoologické zahrady. Využijte prodloužené otevírací doby a bavte se i v sychravém počasí. Nebude chybět řemeslný jarmark, soutěžní stanoviště, malování na obličej ani vystoupení hudební skupiny. Součástí Strašidelné zoo bude také lampionový průvod.

 

Čerti v zoo 2. 12. 2023

První prosincovou sobotu navštíví zoo několik čertů a andělů. Ti se budou pohybovat v částech areálu a vy s nimi můžete plnit úkoly.

 

Vánočně nasvícená zoo 8. 12. 2023 - 7. 1. 2024

Využijte v tento adventní čas prodloužené otevírací doby na procházku po zoo, která je nasvícené tisíci světýlky Načerpejte u nás jedinečnou vánoční atmosféru mezi zvířaty. Mimo živá budou k vidění i 3D světelná zvířata a mnoho dalších světelných prvků.

 

Štědrý den 24. 12. 2023

Přijďte si zkrátit čekání na Ježíška. Můžete přinést dárky pro zvířata v podobě krmení (ořechy, ovoce, zeleninu) a nadělit jim pod vánoční strom. Dárek čeká na každého malého návštěvníka.

 

Večerní komentované prohlídky

Čeká vás večerní procházka s průvodcem, od kterého se dozvíte spoustu zajímavých informací o vybraných druzích zvířat v naší zoo. Prohlídka je vhodná pro dospělé a starší děti, které alespoň 2 hodiny dokáží udržet pozornost a chovat se tiše. Vstupenky je možné zakoupit pouze online. Večerní komentované prohlídky probíhají od června do září.

Termíny budou v dostatečném předstihu zveřejněny na webu zoo.

 

Doplňkové aktivity

Ve Vzdělávacím centru pro vás v průběhu roku připravujeme přírodovědně zaměřené výstavy a přednášky. Nechybí ani ukázky fotografií a ilustrací různých autorů.

V průběhu hlavní návštěvnické sezóny se můžete těšit u vybraných druhů zvířat na komentovaná setkání, která probíhají pouze ve všední dny.

 

Přejít na Setkání u zvířat