Doprovodný program 2023

Naše nabídka programů se může v průběhu roku měnit, a některé mohou být ze závažných důvodů např. nepřízeň počasí či technické problémy atd. zrušeny před zahájením nebo v jejich průběhu.

Informace o akcích získáte na tel: +420 387 002 211 ;+420 724 113 797 (pouze pracovní dny 8 - 15 hod) nebo e-mailem info@zoohluboka.cz. 

 

     Vánočně nasvícená zoo    8. 12. 2023 - 7. 1. 2024

Využijte v tento adventní čas prodloužené otevírací doby na procházku po zoo, která je nasvícené tisíci světýlky Načerpejte u nás jedinečnou vánoční atmosféru mezi zvířaty. Mimo živá budou k vidění i 3D světelná zvířata a mnoho dalších světelných prvků.

Videopozvánka zde

A3_nasvicena_23.jpg

 

Štědrý den 24. 12. 2023

Přijďte si zkrátit čekání na Ježíška. Můžete přinést dárky pro zvířata v podobě krmení (ořechy, ovoce, zeleninu) a nadělit jim pod vánoční strom. Dárek čeká na každého malého návštěvníka.

 

Večerní komentované prohlídky

Čeká vás večerní procházka s průvodcem, od kterého se dozvíte spoustu zajímavých informací o vybraných druzích zvířat v naší zoo. Prohlídka je vhodná pro dospělé a starší děti, které alespoň 2 hodiny dokáží udržet pozornost a chovat se tiše. Vstupenky je možné zakoupit pouze online. Večerní komentované prohlídky probíhají od června do září.

Termíny budou v dostatečném předstihu zveřejněny na webu zoo.

 

Doplňkové aktivity

Ve Vzdělávacím centru pro vás v průběhu roku připravujeme přírodovědně zaměřené výstavy a přednášky. Nechybí ani ukázky fotografií a ilustrací různých autorů.

V průběhu hlavní návštěvnické sezóny se můžete těšit u vybraných druhů zvířat na komentovaná setkání, která probíhají pouze ve všední dny.

 

Přejít na Setkání u zvířat